Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

mgr Krzysztof Suchocki
          Psychologię ukończyłem w Wyższej Szkole Administracji Publicznej Imienia Stanisława Staszica w Białymstoku o specjalizacji psychologia kliniczna i zdrowia. Dodatkowo ukończyłem studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim Wydział Psychologii w zakresie Psychologii Transportu.

 

Moja pracownia, jako jedna z nielicznych, wyposażona jest w innowacyjny system komputerowych testów psychologicznych (testów psychotechnicznych) w zakresie psychologii transportu i psychologii pracy

 

  Test2drive to nowoczesne narzędzie, przejrzyste i intuicyjne zarówno dla osoby badanej, jak i prowadzącego badanie psychologa.

 

Badania odbywają się z wykorzystaniem podłączonego do Internetu komputera, wyposażonego w MONITOR DOTYKOWY. Wykorzystanie monitora dotykowego umożliwia zastąpienie rozbudowanej, tradycyjnej aparatury i testów papier-ołówek,  systemem komputerowym, co znacznie skraca czas badania, a jednocześnie zapewnia optymalne parametry psychometryczne. Co warto podkreślić – całość badania kompletną baterią testów odbywa się na jednym stanowisku i trwa tylko 50minut.

 Testy psychologiczne wykonywane za pomocą TEST2DRIVE umożliwiają rzetelną i trafną diagnozę zdolności i cech w wymaganych prawnie obszarach:

  •    sprawność psychomotoryczna
  •    sprawność intelektualna i procesy poznawcze
  •    osobowość

Moja Pracownia